Směsi pro domácí zmrzlinovače

 - - -

                                                                       

Představujeme Vám unikátní směsi pro výrobu domácí zmrzliny bez barviv a konzervantů, na profesionálních základech italského typu.

  • ovocný sorbet - Nově začnáme prodávat námi vyráběné ovocné sorbety s vysokým podílem ovoce. V hotové zmrzlině je 33% ovoce. naše sorbety neosahují kousky ovoce, protože stejné připravujeme i pro profesinonální stroje i na točenou zmrzlinu kde je kusové ovoce nežádoucí. Neosahují žádné alergeny ani umělá barviva. Příprava je jednoduchá. stačí obsah sklenice smíchat 0,4l vody a dát mrazit. po namražení v domácím zmrzlinovači doporučujeme ještě nechat zmrzlinu dojít v mrazáku a pak už jen dobrou chuť.
  • smetanový základ - je připraven pro přípravu smetanových zmrzlin jak ovocných tak třeba oříškové, kávové, jogurtové, smetanové nebo třeba karamelové. Příprava je jednoduchá, do mléka se nasype sáček smetanového základu, přidá se ovoce nebo třeba oříšky a dá se zmrazit. 
  • Vanilková zmrzlina - je hotová směs klasické české vanilkové zmrzliny podle naší vlastní receptury. Ochutnejte a uvidíte.
  • Čokoládová zmrzlina - je tak jako vanilka hotová zmrzlinová směs do které se přidá už jen voda(doporučujeme vlažnou, nebo půl horké na rozmíchání a dolít studenou) a pak už jen vymrazit a sníst.