Hýskovská zmrzlina - úvod

NAŠE NOVÉ OVOCNÉ SORBETY

Od letošního roku si sami vaříme ovocné sorbety. Máme na to nového pomocníka. ROBOQBO QBO 120 a jsme na něj pyšní. Zmrzliny které vněm připravujeme mají po naředění do stroje na točenou zmrzlinu až 32% ovoce. Jelikož je umí vařit ve vákuu, tedy i při nižších teplotách, zůstávají v nich vitamíny a nepotřebujeme umělá barviva ani kozervanty. Naše nové sorbety jsou tedy bez alergenů. Příprava zmrzliny je tedy velice jednoduchá, kbelík Hýskovského sorbetu (2kg) se smíchá se čtyřmi litry vody a hotovo. Bez čekání se nalije do stroje a za pár minut DOBROU CHUŤ.

Novinka od podzimu 2017 - Hýskovské džemy a sirupy

Od letošního podzimu jsme pro Vás připravili novinku v podobě džemů a sirupů. Vyznačují se vysokým podílem ovoce, bez chemických konzervantů a chemických barviv. Konzervantem je pouze cukr. 
 
Prozatím vyrábíme džemy - Jahoda, Malina, Meruňka a Linecká směs (jablko, rybiz a malina) a to ve dvou velikostech - 200 a 350 g
a sirupy - Jahoda, Malina, Citron s mátou a Zázvor s citronem, o objemu 0,7 (850 g) a 1 l (1200 g)
Kdo by rád ochutnal od každého, máme připravené i miniaturní balení každého výrobku buď samostatně, nebo v dárkovém balíčku (balíček 4 minisirupů, nebo balíček 4 minidžemů)
 
- - -
 
 
 
 


 

Gelato University Carpigiani - teď už to bude jen lepší :-)

 

 

Úvod

 Vítáme Vás na prezentaci naší firmy zabývající se výrobou vlastní "Hýskovské točené zmrzliny" a suchých směsí pro Vaše stánky se zmrzlinou.

ilustrační foto

Zmrzlina nás baví již několik let. Zabýváme se výrobou a prodejem točené zmrzliny v našich pevných i mobilních stáncích, distribucí směsí na výrobu Hýskovské točené zmrzliny do zmrzlinových strojů a prodejem dávkovaných směsí pro domácí zmrzlinovače.
Prodáváme zmrzlinu vyrobenou podle vlastních receptur s pomocí vlastních surovin i surovin hlavních světově uznávaných výrobců zmrzlinových komponentů.

Od konkurence se lišíme hlavně jednou zvláštností - ve strojích NEkombinujeme 2 smetanové, nebo 2 ovocné-vodové zmrzliny, jak bývá zvykem, ale právě smetanovou s ovocnou-vodovou, čímž vznikají lahodné kombinace plnosti smetanové vanilky s osvěžující ovocnou zmrzlinou


Směsi na výrobu točené Hýskovské zmrzliny

Dodáváme také směsi zmrzlinářům, kteří mají zájem prodávat naší zmrzlinu. Více na "Směsi na zmrzlinu"

Zmrzlinové stroje nepronajímáme!

_________________________________________________________________________

                                                                             - - -

 

 

- - -


- - -

           

                           Směsi pro přípravu zmrzliny v domácích zmrzlinovačích

 

  • Vlatníte nebo přemýšlíte nad koupí domácího zmrzlinovače a stále nevíte, jak si udělat lahodnou domácí zmrzlinu? Nabízíme Vám pohodlné řešení v podobě 4 druhů směsí pro výrobu domácí zmrzliny: vanilka, čokoláda, základ pro sorbetovou (vodovou) a základ pro smetanovou ovocnou zmrzlinu. Více naleznete na eshopu "směsi pro domácí zmrzlinovače.

 

 

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10396278677-zive-na-jednicce/312292320120045/obsah/201888-domaci-zmrzlina/


- - - 

 

  • Byli jsme osloveni firmou Vodafone, jakožto partnery pro reklamní kampaň ku příležitosti jedné z největších víkendových akcí v Berouně - Hrnčířské trhy - zda-li bychom se zapojili do jejich originálního nápadu, točit tento víkend naší zmrzlinu (samozdřejmě v barvách Vodafonu červeno-bílé) stávajícím i potencionálním zákazníkům zcela zdarma. A jak vidíte - zapojili Smile 


Ceník zmrzlin pro rok 2015
Ceník zmrzlin pro rok 2015